Massive Marketing

7 ofert pracy w Massive Marketing

Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Staż
Oferujemy: pracę na pół etatu lub pełen etat pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów przyjazną atmosferę pracy i możliwość efektywnego rozwoju w strukturach firmy udział w szkoleniach Wymagania: mile widziany status studenta (najlepiej 3-5 rok studiów) biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie poprawna dykcja i lekkie pióro obycie w mediach społecznościowych chęć i motywacja do odbycia szkoleń Google oraz poszerzania wiedzy z zakresu SEO/SEM nauka obsługi i zarządzania platformą WordPress, 1 Minute Site chęć poszerzenia wiedzy z zakresu HTML, CSS – w wymiarze umożliwiającym integrację kodów trackingowych na stronach klientów oraz do prowadzanie zaawansowanych działań SEO Pozostałe Wymagania: umiejętność analitycznego myślenia komunikatywność dobra organizacja pracy zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć rozwoju duży poziom samodyscypliny umiejętność pracy w oparciu o ustalone wzorce i procedury postępowania Oczekiwania: wsparcie działań marketingowych z zakresu Copywritingu, SEO, Google AdWords zarządzanie stronami i portalami na platformie WordPress oraz 1 Minute Site optymalizacja stron internetowych uzyskanie certyfikatów z zakresu Google AdWords (co kwartał) monitoring i raportowanie działań SEO/SEM (m.in. Google Analytics, Google Search Console) mailowy kontakt z klientem Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując staz_marketing. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
Massive Marketing poszukuje Grafika/Web Designera, który dołączy do pracowników w zakresie prac graficznych oraz projektowania stron internetowych Oferujemy: odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie pracę w trybie zdalnym lub stałym ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy pracę dla polskich i międzynarodowych klientów Wymagania: doświadczenie w tworzeniu stron WWW znajomość HTML znajomość CSS 2/3 znajomość jQuery na poziomie użytkownika znajomość SVN/CVS znajomość najnowszych rozwiązań technologii internetowych znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej Oczekiwania: praca nad tworzeniem grafiki stron na platformy Magento, WordPress, 1 Minute Site przygotowanie reklam graficznych (kampanie Display) współpraca z pozostałymi członkami zespołu przy realizacji grafiki dla klientów firmy Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_web_designer. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Sintra Consulting Poland Sp. Z O.O.Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
WordPress Developer Massive Marketing poszukuje osoby na stanowisko WordPress Developer, która dołączy do pracowników w zakresie tworzenia i zarządzania CMS WordPress oraz WooCommerce WordPress   Oferujemy: stałe, odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów Wymagania: bardzo dobra znajomość i doświadczenie w WordPress umiejętność edytowania szablonów WordPress praca z popularnymi szablonami z ThemeForest w szczególności Enfold, Avada, BeTheme znajomość pluginów oraz konfiguracji skórek (themes) znajomość wtyczek WooCommerce, W3 Total Cache, Contact Form 7, WP Migrate DB, Visual Composer bardzo dobra znajomość HMTL5, CSS3, jQuery, PHP, MySQL praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git umiejętność tworzenia i edycji metaboxów, custom post types bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziana umiejętność pracy ze środowiskiem Vagrant Oczekiwania: tworzenie i zarządzanie CMS WordPress oraz WooCommerce WordPress programowanie nowych rozszerzeń dla CMS WordPress oraz WooCommerce WordPress programowanie aplikacji backendowych rozwój funkcjonalności CMS WordPress oraz WooCommerce WordPress integracja z zewnętrznymi bazami danych Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_wordpress_developer . W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
Massive Marketing poszukuje Programisty PHP, który chce dołączyć do rozwijającej się firmy i wykorzystać umiejętności programistyczne do realizacji polskich i zagranicznych projektów Oferujemy: stałe, odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów Wymagania: osoba na stanowisko Programisty PHP powinna posiadać co najmniej 2 lata doświadczenia z zakresu programowania PHP znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, która umożliwia swobodną komunikację Mile widziane: doświadczenie z Zend Framework będzie dodatkowym atutem, tak samo jak każde doświadczenie w pracy z wielojęzycznymi stronami kandydat na stanowisko Programisty PHP powinien posiadać wysokie umiejętności z zakresu front-endowych, technologii PHP5+, HTML, CSS, Javascript, jQuery oraz być przygotowanym do pracy w metodyce Agile (i podobnych) Oczekiwania: Wdrażanie kompletnych stron internetowych e-Commerce oraz tworzenie nowych rozszerzeń i aplikacji używając najnowszych struktur PHP i Magento Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Massive Marketing Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_programista_php. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”)
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
Massive Marketing poszukuje Sprzedawcy / Menadżera ds. Rozwoju (Business Development Manager), który dołączy do pracowników w zakresie sprzedaży, wspierania i wdrażania projektów, analizy rynkowej i zarządzania projektami Oferujemy: stałe, odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie % od sprzedaży usług/produktów i odnawianych abonamentów ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy praca na obszarze pomiędzy Radomiem i Kielcami Wymagania: doświadczenie w zarządzaniu, sprzedaży lub marketingu bardzo dobre umiejętności negocjacyjne wysoka komunikatywność innowacyjność i otwartość na zmiany zdolności analityczne dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) Mile widziane: wykształcenie kierunkowe dla branży doświadczenie w pracy z międzynarodowym zespołem Oczekiwania: rozumienie specyfiki marketingu internetowego rozumienie potrzeb klienta koordynowanie pracy z członkami zespołu opracowywanie strategii udział w konferencjach wdrażanie inicjatyw e-Commerce Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_business_development_manager. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
Massive Marketing poszukuje Programisty Java, który dołączy do pracowników w zakresie projektowania i rozwijania stron oraz aplikacji internetowych Oferujemy: stałe, odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy pracę dla krajowych i międzynarodowych klientów Wymagania: co najmniej rok doświadczenia w Java Web Development wymagana znajomość: Struts; Spring; jQuery; Ant znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację Mile widziane: znajomość Java Enterprise Edition (J2EE) uruchamianie aplikacji internetowych na serwerach (Tomcat, Jboss) doświadczenie w relacyjnych bazach danych (MySQL, Oracle) doświadczenie w systemach kontroli wersji (SVN lub CVS) doświadczenie z Netbeans doświadczenie z SOAP Oczekiwania: praca dla międzynarodowych klientów korporacyjnych współpraca z pozostałymi członkami zespołu Massive Marketing Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_java_developer. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”
Massive Marketing Szydłowiec, Polska
17/03/2018
Pełen etat
Massive Marketing poszukuje Specjalisty ds. SEO, który będzie pracował nad pozycjonowaniem stron klientów w wyszukiwarkach Oferujemy: odpowiednie do doświadczenia wynagrodzenie pracę w trybie zdalnym lub stałym ciekawe stanowisko w rozwijającej się firmie przyjazną atmosferę pracy pracę dla polskich i międzynarodowych klientów Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku podstawowa znajomość kodowania lekkie pióro gotowość do zmian umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku Oczekiwania: tworzenie wartościowej treści zwiększanie ruchu organicznego na stronach klientów techniczne optymalizacje witryn raportowanie postępów Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o przesłanie CV na adres biuro@massivemarketing.pl w tytule wiadomości wpisując praca_specjalista_seo. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Sintra Consulting Poland Sp. Z O.O.Massive Marketing (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”