SPAWACZ TIG

  • Konrem Met Sp. z o.o.
  • Jastrząb, Polska
  • 10/01/2018
Pełen etat Budownictwo Praca fizyczna

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z projektami prowadzonymi przez KONREM MET

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia
  • umiejętność spawania metodą TIG
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • odpowiedzialność, solidność, rzetelność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pełne wyposażenie (odzież, narzędzia)
  • pokrycie kosztów dojazdu i noclegu w przypadku delegacji

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@konrem.com.pl lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00, tel. (+48) 48 628 41 73

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Powiat

Szydłowiecki