Regulamin & Polityka Prywatności

Wprowadzenie

Przed skorzystaniem z serwisu Praca Odrowąż 24 należy dokładnie przeczytać niniejszy regulamin. Praca Odrowąż 24 zastrzega sobie prawo do modyfikowania poniższych warunków w dowolnym czasie.

Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa:
a. prawa i obowiązki Usługodawcy oraz Użytkowników, związane ze świadczeniem Usług,
b. zasady wyłączania odpowiedzialności Usługodawcy z tytułu świadczenia Usług,
c. zasady ochrony danych osobowych Użytkowników.
2. Usługodawca świadczy Usługi zgodnie z Regulaminem.
4. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu.

Zawarcie umowy

1. Umowa o świadczenie Usług zostaje zawarta z Użytkownikiem z chwilą prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego i zaakceptowania Regulaminu.
2. Użytkownik wypełniając i wysyłając formularz rejestracyjny oświadcza, że:
a. podane w nim dane są kompletne oraz prawdziwe
b. jest uprawniony do zawarcia umowy o świadczenie Usług
3. Usługodawca, po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza rejestracyjnego, tworzy konto Użytkownika. Na wskazany przez Użytkownika adres e-mail wysyłany jest mail aktywacyjny. Do momentu, kiedy Użytkownik nie kliknie w link aktywacyjny nie będzie mógł się ponownie zalogować do Konta.
4. Adres poczty elektronicznej jest powiązany z Kontem, stanowi konieczną formę identyfikacji Użytkownika wobec Usługodawcy i będzie wykorzystywany do wszelkiej korespondencji związanej ze świadczeniem Usług.
5. Usługodawca może odmówić utworzenia Konta, zablokować lub usunąć istniejące Konto, jeżeli jego nazwa jest już używana w ramach Serwisu lub jeżeli Usługodawca stwierdzi, że jest ono sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, narusza dobra osobiste osób trzecich lub uzasadnione interesy Usługodawcy.
6. Użytkownik uzyskuje dostęp do utworzonego Konta za pomocą swojego loginu (adresu poczty elektronicznej) oraz samodzielnie ustanowionego hasła.
7. Użytkownik zobowiązany jest nie ujawniać jakiejkolwiek osobie trzeciej hasła dostępu do Konta i ponosi wyłączną odpowiedzialność za szkody wyrządzone na skutek jego ujawnienia.

Warunki świadczenia usług

1. Wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się Użytkownik i Usługodawca są następujące:
a. połączenie z siecią internetową,
2. Usługodawca zastrzega, że korzystanie z Usług może wiązać się ze standardowym ryzykiem związanym z wykorzystaniem Internetu i rekomenduje Użytkownikom przedsięwzięcie odpowiednich kroków w celu ich zminimalizowania.
3. Usługodawca zobowiązuje się do rozpoczęcia świadczenia Usług wybranych przez Użytkownika niezwłocznie.

Informacje o użytkownikach

Praca Odrowąż 24 nie ponosi odpowiedzialności na nieprawdziwe/niedokładne informacje podane w profilach użytkowników bądź ofertach pracy.

Praca Odrowąż 24 zastrzega sobie prawo do edytowania lub usuwania informacji przesłanych przez użytkowników.

Prawa i obowiązki

1. Usługodawca zobowiązuje się do stałego i nieprzerwanego świadczenia Usług.
2. Usługodawca zastrzega sobie prawo do:
a. przejściowego zaprzestania świadczenia Usług ze względu na czynności konserwacyjne lub związane z modyfikacją Serwisów,
b. wysyłania komunikatów technicznych, prawnych i transakcyjnych związanych z funkcjonowaniem Usług,
c. odmowy świadczenia Usług jeśli Użytkownik narusza Regulamin,
d. dowolnej modyfikacji świadczonych Usług, narzędzi oraz sposobu działania Serwisu, poprzez zmianę Regulaminu.
e. zmiany cen oferowanych Usług (także darmowych).
3. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia Usług, usunięcia wszelkich danych Użytkowników oraz podjęcia wszelkich innych dozwolonych prawem czynności związanych z Serwisem, z tytułu których Użytkownikowi nie będą przysługiwać żadne roszczenia wobec Usługodawcy.
4. Użytkownik ma prawo zarządzania Usługami za pośrednictwem Konta, w tym edytowania podanych przez siebie danych w dowolnym momencie.
5. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z Usług związanych z publicznym udostępnieniem w Serwisie swojego wizerunku wyraża on zgodę na takie udostępnienie.
6. Użytkownik, który korzysta z Usług zobowiązany jest do powstrzymania się od:
a. podawania nieprawdziwych bądź nieaktualnych informacji oraz danych osobowych,
b. publikacji treści obraźliwych, sprzecznych z prawem lub naruszających chronione prawem dobra osobiste osób trzecich,
c. wykorzystywania Usług do publikacji wszelkich informacji o charakterze komercyjnym,
d. kopiowania, modyfikowania lub wykorzystywania w inny sposób jakichkolwiek utworów i baz danych udostępnionych w Serwisie,
e. podejmowania jakichkolwiek działań, które mogą utrudnić funkcjonowanie Serwisu,
f. wykorzystywania Usług w sposób sprzeczny z prawem
7. Użytkownik zobowiązany jest do niezwłocznego zawiadamiania Usługodawcy o znanych im przypadkach naruszania Regulaminu.

Odpowiedzialność

1. Usługodawca oraz Użytkownik zobowiązani są do naprawienia szkody, jaką druga strona poniosła na skutek niewykonania lub nienależytego wykonania przez nich obowiązków wynikających z Regulaminu.
2. Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe na skutek zaprzestania świadczenia im Usług, w tym na skutek usunięcia Konta.
3. Usługodawca nie ponosi ponadto odpowiedzialności za:
a. szkody wyrządzone osobom trzecim, powstałe w nieprzestrzegania Regulaminu,
b. za treści udostępniane przez Użytkowników za pośrednictwem Usług,
c. informacje zamieszczone w Serwisie przez Użytkowników,
d. utratę danych spowodowaną działaniem czynników zewnętrznych (takich jak awaria sprzętu) lub też innymi okolicznościami niezależnymi od Usługodawcy (działanie osób trzecich), w tym zawinionymi przez Użytkownika,
e. podania przez Użytkowników nieprawdziwych lub niepełnych danych bądź informacji,
f. nieprzestrzeganie przez Użytkowników postanowień Regulaminu.

Ochrona danych osobowych

1. Każdy Użytkownik ma prawo do ochrony jego prywatności przez Usługodawcę.
2. Usługodawca jest administratorem danych osobowych i dochowuje najwyższej staranności w ochronie danych osobowych przestrzegając technicznych i organizacyjnych środków ochrony danych osobowych, o których mowa w art. 36 – 39 a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są w celu świadczenia Usług. Podmiot danych ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale warunkuje możliwość świadczenia Usług.
3.W przypadku Usług polegających na udostępnieniu danych osobowych potencjalnym pracodawcom (np. tworzenie i udostępnianie CV) administratorem danych osobowych Użytkownika staje się równocześnie pracodawca, który we własnym zakresie odpowiada za ich przetwarzanie zgodnie z prawem.
4.Dane osobowe mogą być wykorzystywane przez Usługodawcę w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji handlowych pochodzących od Usługodawcy, wyłącznie po wyrażeniu przez Użytkownika wyraźnej zgody na takie wykorzystanie.
5.Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania pracodawców mające związek z treścią lub zakresem danych osobowych oraz za szkody powstałe w ich następstwie dla podmiotu danych.

Kontakt z Usługodawcą

1. Użytkownicy mogą kontaktować się z Usługodawcą we wszelkich sprawach na adres: Massive Marketing, Rynek Wielki 6 26-500 Szydłowiec, kontakt@odrowaz24.pl, tel. 793 902 234

Postanowienia końcowe

1. Niniejszy Regulamin obowiązuje bezterminowo.
2. Użytkownikowi, który nie akceptuje wprowadzonych w Regulaminie zmian, przysługuje uprawnienie do rozwiązania umowy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Serwis Praca Odrowąż 24 dokłada wszelkich starań, aby chronić prywatność Użytkowników.

Jakie informacje zbieramy?

Przetwarzane przez Serwis informacje o Użytkownikach służą zaspokojeniu ich potrzeb. Przetwarzamy następujące rodzaje informacji:

  • Informacje podane przez Użytkownika: informacje, które dostarcza Użytkownik zawierają dane osobowe. Są one niezbędne do świadczenia Usług.
  • Uwagi przekazane za pośrednictwem formularza: Użytkownik ma możliwość przekazania swoich uwag oraz opinii dotyczących funkcjonowania Serwisu. Informacje te są następnie wykorzystywane w celu usprawnienia działania strony.
  • Informacje zbierane automatycznie: Serwis przechowuje dane dotyczące sposobu korzystania z Serwisu. Zbierane dane są wykorzystywane do rozszerzenia funkcjonalności witryny.
    Zbierane dane to:
    − adres IP, lokalizacja, wersja przeglądarki, system operacyjny, rozdzielczość ekranu,
    − odwiedzane strony oraz ilość spędzanego na nich czasu
    − słowa kluczowe oraz frazy wpisywane w wyszukiwarkę ofert pracy
    − oglądane oferty pracy oraz oferty, na które Użytkownik wysłał aplikacje